1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Mobbli

Mobbli

W DecoBazaar od 26.04.2019 Wystawionych produktów: 3Filozofia Mobbli jest bardzo prosta: poprzez zabawę zapewnić dzieciom zrównoważony rozwój już od pierwszych dni życia. Niemowlę zdobywa i doskonali swoje umiejętności każdego dnia, dlatego niezwykle ważne jest obserwowanie go i odpowiednie stymulowanie jego zmysłów. Karuzela i stojak edukacyjny baby gym podążają za maluchem, towarzysząc mu zarówno po wybudzeniu jak i w czasie aktywności. Różnorodne kolekcje zawieszek, odpowiadające kolejnym etapom rozwoju niemowląt, pozwalają ciekawskim oczom i małym rączkom płynnie przejść z prostych, kontrastowych wzorów do bardziej skomplikowanych i kolorowych kształtów.
Naszym zamiarem było dostarczenie radości także Państwu przez umożliwienie kreowania własnych i niepowtarzalnych zestawów, składających się z dowolnej liczby zawieszek.
Wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie z najwyższą starannością. Używamy wyłącznie bezpiecznych farb i olejów, a nasze produkty spełniają restrykcyjne europejskie normy odnoszące się do bezpieczeństwa zaba...
Kategorie

HANDMADE

Top