1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > 2 OBRAZY NA PŁÓTNACH 70 X 70 CM, FARBY AKRYLOWE (nr 6393864)

2 OBRAZY NA PŁÓTNACH 70 X 70 CM, FARBY AKRYLOWE

Beata Jarecka

Cena: 900 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 50,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 300,00 zł / 60,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
2 obrazy na płótnach 70 x 70 cm

Autorskie obrazy malowane w technice strukturalnej farbami akrylowymi. Bardzo grube, wyraziste struktury farby, grube pociągnięcia pędzlem oraz szpachtułką malarską dają dodatkowy efekt.
Stonowana kolorystyka..
Pasujące do nowoczesnego wnętrza.
Obrazy sygnowane.
Boki są zamalowane w kolorze nawiązującym do obrazu, co oznacza, że nie wymaga on obramowania i jest gotowy do zawieszenia.
Można również zakupić jeden z obrazów :)

Kolory w zależności od padania światła mogą się różnić.

Zapraszam do obejrzenia pozostałych moich prac!

TAGI: #farby, #malarstwo, #obraz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Beata Jarecka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top