DecoBazaar > Dom > Podkładki i obrusy > ACACIA NUDE - podkładka drewniana (nr 5536766)

ACACIA NUDE - PODKŁADKA DREWNIANA

Arborea

Cena: 42 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 55,00 zł / 11,00 zł
Podkładka wykonana w 100% handmade z pięknego plastra drewna akacji.
Drewno było sezonowane przez rok, cięte i szlifowane w naszej pracowni a następnie zabezpieczone półmatowym lakierem.

Czym się wyróżnia? - nasza podkładka ma ręcznie malowany pasek koloru - odcień unbleached titanium, współgrający z ciepłym kolorem drewna. Podkładka zapakowana jest w szyty również w naszej pracowni biały, ozdobny woreczek z naszym logo.

Podkładka w najszerszym miejscu ma ok 17 cm, w najwęższym ok 13 cm.
Grubość podkładki - 2 cm.

TAGI: #komplet podkładek, #naturalne drewno, #podkładki drewniane, #podkładki pod kubek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Arborea

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top