1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Album na 50 zdjęć (2685) (nr 5618927)
Poradnik prezentowy na Święta 2019

ALBUM NA 50 ZDJĘĆ (2685)

Not Only Paper

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Prześliczny album w stylu vintage. Album przygotowany jest na 50 zdjęć - zawiera 25 białych kart wysokiej jakości kredowego papieru o gramaturze 300 gm2. Album posiada dwie kieszonki, a w nich karty na wpisanie wspomnień lub dedykacji oraz kopertę. Kieszonki i kopertę można wykorzystać do przechowywania rachunków z restauracji, biletów lub dodatkowych zdjęć. Album oprawiony jest w grubą okładkę oraz metalowe narożniki, które chronią wnętrze. Delikatności dodaje zamknięcie na satynową wstążkę. Wielkość albumu to 14 cm x 21 cm, pomieści zatem zdjęcia w formatach 9x13, 10x15, 13x18 cm. Album zapakowany jest w celofanową torebkę, może być zatem gotowym prezentem dla kogoś bliskiego.

TAGI: #album, #album fotograficzny, #album na zdjęcia, #albumy
Not Only Paper

Not Only Paper jest małą manufakturą, która powstała w wyniku wieloletniego hobby i miłości do rękodzieła.
Produkty w manufakturze Not Only Paper powstają najczęściej w pojedynczych egzemplarzach lub w krótkich seriach.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Not Only Paper

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top