1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Album na zdjęcia ręcznie robiony (nr 6495974)

ALBUM NA ZDJĘCIA RĘCZNIE ROBIONY

Anna Kaczmarska

Cena: 135 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Album na zdjęcia ręcznie robiony
Format A4 20 kart w kolorze kremowym o gramaturze 280g
Pomieści około 80 zdjęć formatu 10x15

Album na zdjęcia został wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Karty są bigowane, aby ułatwić przeglądanie wklejonych zdjęć.

Album dostępny od ręki.
Możliwość personalizacji.


Handmade photo album with 20 cream-colored cards

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Albumy na zdjęcia ręcznie robione, również personalizowane na zamówienie, wówczas należy doliczyć max 10 dni na wykonanie projektu.
Anna Kaczmarska

Pomysł robienia albumów na zdjęcia zrodził się z potrzeby ogarniecia wspomnień z wcześniejszych podróży. Moją pasją są podróże te małe i duże i z tym związana również fotografia podróżnicza. Nie chciałam jednak kupować ich w sklepie, ponieważ szukałam czegoś oryginalnego. W odpowiednim momencie natknęłam się na kurs koleżanki ze studiów "Ogarnij wspomnienia w 3h", czyli o tym jak zrobić samemu taki album na zdjęcia. Chwili się nie zastanawiałam nad zakupem kursu. W pakiecie razem z kursem otrzymałam dwa pakiety materiałów. I po wykonaniu tych dwóch albumów na zdjęcia postanowiłam zająć się tym na szerszą skalę (na zdjęciu pierwszy wykonany album). Było to już nie tylko z mojej potrzeby, ale jak wysłałam moje pierwsze dzieło to odrazu wpadł w oko koleżance i miałam pierwsze zamówienie. Zatem postanowiłam skompletować niezbędne materiały i wykonałam kolejne albumy na zdjęcia. Chciałabym zaoferować również innym swoje produkty, nie tylko dla siebie ale rownież jeśli ktoś szuk...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Anna Kaczmarska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top