1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Chrzest
  4.  > Album - prezent na chrzest lub roczek (nr 6394376)

ALBUM - PREZENT NA CHRZEST LUB ROCZEK

Biała Konwalia

Cena: 225 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Album wykonany z papierów do scrapbookingu najwyższej jakości - świetnie się sprawdzi jako prezent na chrzest lub roczek. Do wykonania albumu zostały wykorzystane papiery z jednej kolekcji, dlatego wszystkie karty, mimo że mają różne wzory są ze sobą spójne. Połączenie kolorowych kartonów uzupełnione zostało o białe koronkowe wycinanki. Wszystkie karty są zdobione po obu stronach. Po wewnętrznych stronach obu okładek znajdują się duże "kieszenie", do których można wsunąć zdjęcia lub pamiątki z uroczystości. Okładka jest ozdobiona wyciętym napisem. Po zakupie proszę o podanie imienia dziecka.

Album jest formatu A4.
Składa się z 8 obustronnie zdobionych kart + okładki przód i tył - w sumie 10 grubych sztywnych kart.
UWAGA: Oferta dotyczy albumu widocznego na zdjęciach. Jest on już gotowy i dostępny od ręki. Nie ma możliwości jego modyfikacji (poza imieniem znajdującym się na okładce).

W celu zamówienia podobnego albumu, ale w innym formacie, w innych kolorach lub z inną ilością stron proszę o kontakt poprzez wiadomości. Wtedy czas realizacji jest dłuższy i wynosi ok. 10dni roboczych.
Cena albumów zależy od ilości stron i wygląda następująco:
1. 4 karty + okładka przód i tył - w sumie 6 kart - 125,00 zł
2. 5 kart + okładka przód i tył - w sumie 7 kart - 150,00 zł
3. 6 kart + okładka przód i tył - w sumie 8 kart - 175,00 zł
4. 7 kart + okładka przód i tył - w sumie 9 kart - 200,00 zł
5. 8 kart + okładka przód i tył - w sumie 10 kart - 225,00 zł
6. 9 kart + okładka przód i tył - w sumie 11 kart - 250,00 zł
7. 10 kart + okładka przód i tył - w sumie 12 kart - 275,00 zł

Do albumów można domówić kartkę, metryczkę lub pudełko.

TAGI: #album dziecka, #album na zdjęcia, #pamiątka chrztu, #prezent na roczek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Biała Konwalia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top