DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > Alpona - Energia - plakat (nr 4995020)

ALPONA - ENERGIA - PLAKAT

Sen Studio

Cena: 49 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
ALPONA - ENERGIA - plakat.

Projekt autorski - Dagmara Sen; wydruk na wysokiej jakości papierze 250g, sygnowany.
Wymiary: 30x40 cm.

Plakat wysyłamy w tubie zabezpieczającej go przed uszkodzeniem podczas transportu.
Plakat sprzedawany jest bez ramy.

ALPONA to wzory inspirowane folkową sztuką Bengalu i motywami ozdobnymi malowanymi w Indiach, zazwyczaj podczas świąt czy wesel. Kobiety tworzą wtedy niesamowite wzory na podłodze, w domu lub przed domem, zawierając w nich motywy kwiatowe, symbole światła czy szczęścia.
Plakat Dagmary Sen będzie wspaniałą ozdobą wnętrz zarówno kolorowych i bogatych, jak wzornictwo Indii, jak również tych białych i minimalistycznych.

TAGI: #indie, #mandala, #plakat, #plakaty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top