1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Angel Baby- pamiątka po stracie dziecka (nr 6583710)

ANGEL BABY- PAMIĄTKA PO STRACIE DZIECKA

The Green Goose Studio

Cena: 75 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Mama, która straciła ciążę jest pogrążona w żałobie, potrzebuje wsparcia i delikatności w tym trudnym okresie. Chociaż życie Aniołka było zbyt krótkie, to był on przecież ważny i kochany zanim pojawił się na świecie.

Ta bransoletka została stworzona po to, aby pomóc Mamom w żałobie upamiętnić krótkie istnienie Maleństwa, dać czas na uleczenie ran emocjonalnych. Niewielki kawałek biżuterii ma znaczenie symboliczne i terapeutyczne.

Użyte kamienie pomagają uspokoić i wesprzeć Mamę każdego dnia, gdy przechodzi przez swój smutek.
Kwarc różowy to kamień miłości i uzdrowienia emocjonalnego. Jego kojąca energia delikatnie pomaga leczyć rany po utracie, łagodzić gniew i ból.
Chalcedon niebieski jest kamieniem chroniącym przed negatywnością. To kamień nadziei, oczyszczenia i harmonii. Chroni też osoby wrażliwe i pogrążone w żalu.
Wielu Rodziców nie zna płci utraconych dzieci, stąd połączenie różowego i niebieskiego koloru.

Kamyki są starannie wiązane na jasnoróżowym jedwabnym sznurku.
Używam bardzo cienkiego skręconego jedwabnego sznurka (0,6 mm). Jednak jedwabny sznureczek jest mocny.

Bransoletka otwiera się na ok. 24 cm. Jeśli potrzebny jest mniejszy lub większy rozmiar proszę zostawić wiadomość.

Materiał: różowy kwarc (2 i 3,5 mm), niebieski chalcedon (3 mm), 100 % jedwabny sznureczek; do wyboru trzy rodzaje wykończenia: pozłacany mosiądz, srebro i tzw. gold filled.

TAGI: #chalcedon koronki, #minimalistyczna bransoletka, #poronienie pamiątka, #różowy kwarc
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top