1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Art Deco! ❀ڿڰۣ❀ Vintage Aynsley ❀ڿڰۣ❀ Dawnej porcelany czar (nr 6754722)

ART DECO! ❀ڿڰۣ❀ VINTAGE AYNSLEY ❀ڿڰۣ❀ DAWNEJ PORCELANY CZAR

Sweet Home

Cena: 276 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Art Deco! ❀ڿڰۣ❀ Vintage Aynsley ❀ڿڰۣ❀ Dawnej porcelany czar, uroczy komplet dla trzech osób znanej marki Aynsley. Rzadki wzór z dawnych lat, porcelana katalogowana, kolekcjonerska. Klasyka Art Deco, zdobienie ręcznie nakładane, złocenia. Porcelana dawna, delikatna i leciusieńka. Takiej porcelany juz się nie robi, pozostało docenienie i zadbanie o to co pozostało...

Komplet; 3 filiżanki ze spodkami, cukiernica i mlecznik.

Wymiary;
Mlecznik, średnica z uchem 8cm. Bez ucha 4,5cm. Wysokość 6cm.
Cukiernica, średnica 7,5cm. Wysokość 5cm.
Filiżanki, długosć z uchem 7,5cm. Średnica bez ucha 5cm. Wysokość 5,5cm. Spodek, średnica 11cm.
Stan bardzo dobry, bez uszczerbków, pęknięć, bez przetarć wzoru i złocenie w stanie jak na tyle lat idealnym. Komplet bardzo wiekowy.


Idealny pomysł również na elegancki podarunek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #art deco rosenthal filiżanka, #meble figurka misnia, #porcelana limoges sevres, #serwis tet-a-tet secesja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top