1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Poduszki i pledy
  4.  > AUTKA LUX (nr 4237143)

AUTKA LUX

re:TRO

Cena: 300 zł 180 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Para poduszek dekoracyjnych.Materiały:

strona A (samochody) -- mieszanka wełny, lnu i bawełny; tkanina produkcji japońskiej

strona B -- jedwab naturalny, szantung

zamek błyskawiczny kryty (koloru morskiego)

lamówka (wewnątrz) jedwabnaWymiary: 30x60 cmWypełnienie: bawełna organiczna tkana w Polsce, puch+pier

TAGI: #jedwab, #len, #poduszka dekoracyjna, #wełna
re:TRO

Przywracamy do życia przedmioty użytkowe znalezione na strychach, w piwnicach. Wymyślamy je na nowo. Projektujemy i szyjemy autorskie poduchy dekoracyjne, do których własnoręcznie odszywamy wsypy i drzemy do nich pierze. W pracach tapicerskich często używamy materiałów z odzysku lub vintage. Pracuje
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy re:TRO

PEPIK TKA
154 zł220 zł
CICHA WODA
180 zł300 zł
RAJSKA
192 zł320 zł
UDAJĄC GREKA
180 zł300 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top