1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Autobusy Vintage A3 (nr 5389628)
Dzień Dziecka 2019

AUTOBUSY VINTAGE A3

Line Pag

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Te 4 oldschoolowe modele autobusów z pewnością nie odejdą w zapomnienie. Plakat stworzony z umiłowania do designu lat 80-tych. Idealnie nadawać się będzie do pokoju młodego miłośnika motoryzacji, natomiast dorosłemu inżynierowi z pewnością przypomni minione czasy.
Wysokiej jakości druk cyfrowy zapewni długotrwały żywy kolor. Print wykonany jest na matowym papierze o gramaturze 140g/m2 co zapobiega falowaniu.
Format A3
Sygnowany przez autorkę.
Zapakowany w porządną tekturową tubę.

TAGI: #auta, #plakat a3, #plakat dla dzieci, #plakat na prezent
Line Pag

Nazywam się Paulina, jestem grafikiem, ilustratorem i architektem. Inspirują mnie piękne przedmioty, obiekty oraz typografia i liternictwo. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Line Pag

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top