DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > baran - konstelacja - plakat A4 (nr 4883702)

BARAN - KONSTELACJA - PLAKAT A4

biała Kura

W dniach 16.08.2017 - 30.08.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 30.08.2017.

Cena: 75 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 24,00 zł / 4,80 zł
Plakat A4. Konstelacja zodiakalna Barana na tle zdjęcia detalu architektonicznego w stonowanej ceglastej czerwieni i zgaszonym jasnym brązie.
Grafika jest częścią projektu zodiak i architektura. Autorskie zdjęcia europejskich budynków (fragment spłowiałych malowanych drewnianych drzwi) są połączone ze schematami konstelacji 12 znaków zodiaku. Fotografie dobrane są tak, aby nawiązywać do cech wiązanych zwyczajowo z danym znakiem (Barana), dodatkowo na plakacie umieszczona jest łacińska nazwa konstelacji, polska nazwa znaku zodiaku oraz daty, kiedy konstelacja jest widoczna na niebie.
Nowoczesne i nietypowe podejście do astronomii i zodiaku. Doskonale pasuje do współczesnych wnętrz w minimalistycznym stylu. Połączenie abstrakcyjnej kolorowej fotografii i dyskretnego graficznego motywu znaku zodiaku, sprawdzi się jako niebanalny prezent urodzinowy.

+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format A4 (21x29,7 cm)
+ gruby matowy papier offsetowy
+ na odwrocie tytuł i podpis autora
+ zapakowany w sztywną tekturową tubę, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę

Kupują Państwo samą grafikę, zdjęcie z ramą ma tylko pokazać, jak plakat mógłby wyglądać oprawiony.

Dostępny także w innych rozmiarach: A6, A5.
Można je zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #astronomia, #baran, #grafika, #zodiak
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top