1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Bardzo lekkie kolczyki (nr 6578338)

BARDZO LEKKIE KOLCZYKI

AO Studio

Cena: 55 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 11,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Kolczyki o lekkiej formie przypominającej falującą wodę. Głęboka, szara barwa dodaje biżuterii eleganckiego tonu.
Ich wagi właściwie nie da się odczuć na uchu- to zaledwie 10 gram przy 8 cm długości.10 gram to średnia waga kostki czekolady!

Biżuteria wykonana z polimeru PLA. Biodegradowalność tworzywa jest dodatkową zachętą dla tych spośród Was, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania.

TAGI: #eko, #ekologiczna biżuteria, #elegancka biżuteria, #lekkie kolczyki
AO Studio

Moje projekty to połączenie precyzyjnej, ręcznej pracy i nowych technologii. Biżuterię wykonuję z biodegradowalnego polimeru.
Biżuteria pomimo dużych rozmiarów jest bardzo lekka - jej waga to zaledwie 15-30 gram
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy AO Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top