1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchenne przybory
  4.  > Best Chef - personalizowana deska do krojenia (nr 4420868)
New Year Sale 2019

BEST CHEF - PERSONALIZOWANA DESKA DO KROJENIA

RollingWoods

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Rewelacyjna deska do krojenia z grawerem laserowym.
Prośba o podanie imienia oraz podpisu do personalizacji w treści zamówienia.

Wykonanie

Piękna bambusowa deska do krojenia w rozmiarze 25x35cm.
Deski bambusowe są wykonane ze specjalnie sprasowanej trawy bambusowej. Bambus jest doskonałym materiałem na deskę do krojenia ze względu na jego unikatowe właściwości. Między innymi:
- wysoka twardość, porównywalna z litym drewnem bukowym;
- ekspresowo szybkie schnięcie, co nie pozwala na wsiąkanie wody;
- ma naturalne właściwości bakteriobójcze;
- nie pozwala na zbieranie się płynów powstałych w skutek krojenia. Drewno jest materiałem naturalnym, w związku z czym może mieć miejscowe przebarwienia, niedoskonałości powierzchni itp. w związku z czym gotowy produkt może się nieznacznie różnić od wizualizacji.

Użytkowanie

Strona deski z grawerem nadaje się również do cięcia, jednak mając na uwadze utrzymanie graweru w nienaruszonym stanie proponujemy wykonywanie cięcia po drugiej stronie deski.
Zalecamy także wymyć deskę wodą z płynem przed pierwszym użyciem oraz unikać mycia deski w zmywarkach.

Grawer

Grawer na desce wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej z Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu deski wyglądają niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu deski pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

TAGI: #deska, #deska do krojenia, #grawer laserowy, #kuchnia
RollingWoods

RollingWoods to marka zajmująca się tworzeniem niesamowitych przedmiotów codziennego użytku z drewna.
Naszym flagowym produktem są grawerowane laserowo wałki do ciasta, dzięki którym w oryginalny sposób udekorujesz swoje ciasteczka i inne wypieki.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy RollingWoods

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top