DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > biały kubek simple gold (nr 5382835)

BIAŁY KUBEK SIMPLE GOLD

malikceramik

Cena: 69 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 37,00 zł / 7,40 zł
Porcelanowy kubek z prostym uchwytem.
Produkt wykonany ręcznie z wysokiej jakości porcelany, wypalany w temperaturze 1250°C, sygnowany autorskim logo.
Uszko malowane platyną lub złotem, wypalone w temperaturze 830°C.
Ze względu na złocenia zalecam mycie ręczne oraz nie wkładanie produktu do mikrofalówki.
W pełni użytkowy – odporny na gorące oraz zimne napoje.

Wysokość 10 cm
pojemność 350 ml

Wszystkie kubki i filiżanki w moim butiku to autorskie projekty. Produkty wykonuję sama – zaczynając od projektu, kończąc na pakowaniu ich dla Ciebie.
Każdy przedmiot pakuję w ekologiczne pudełko, wypełnione wełną drzewną. Pudełko przewiązuję piękną wstążeczką – w kolorze kubka.
____________________________________________________________________________________________

Kubek to idealny pomysł na prezent!

Jeśli chcesz obdarować bliska osobę moja porcelana - napisz.
Chętnie zapakuje w ozdobny papier oraz dołożę liścik z Twoimi życzeniami.
Istnieje również możliwość napisania krótkiej dedykacji (do 15 znaków) na spodzie kubka – złotem lub platyną.

TAGI: #ceramika użytkowa, #handmade, #porcelana.porcelanowy, #złoto
malikceramik

W ceramice użytkowej poszukuję nowych wzorów, nowych rozwiązań. Skupiam się na łączeniu prostej bryły z ciekawym, nietuzinkowym akcentem. Wszystko wykonuję ręcznie z wysokiej jakości porcelany, wypalanej w temperaturze 1250ºC. Zdobienia wykonane są złotem lub platyną, wypalane ponownie w 830ºC. Każdy produkt sygnowany jest autorskim logo. Moim celem jest przekazanie produktów szerokiej liczbie klientów, którzy cenią oryginalność, dbają o jakość oraz wygląd otaczających ich przedmiotów. Jestem dumna z tego, że wszystko co wychodzi z mojej pracowni, to produkty wykonane w 100% przeze mnie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy malikceramik

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top