1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Bitch face | 30x40 PŁÓTNO (nr 6077272)

BITCH FACE | 30X40 PŁÓTNO

WISIMITU

Cena: 89 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Reprodukcja (tak, reprodukcja – to nie jest zwykły przedruk, obraz został namalowany od nowa!) słynnego dzieła Leonardo da Vinci "Dama z gronostajem".
Gdyby Leo żył w naszych czasach, ten obraz wyglądałby prawdopodobnie właśnie tak ;)

Świetnie pasuje do obecnych terendów we wnętrzach: eklektyzmu łączącego nowoczesność z bogactwem wzorów i detalami z przeszłości. Dla uzyskania lepszego odbioru wizualnego zalecamy oprawić go w grubą ramę w ciemniejszych odcieniach (złota lub grafitu).

Obraz na płótnie drukowany na wysokogatunkowej bawełnie 360g/m2, naciągnięty na blejtram oraz zaopatrzony w zawieszkę.
Obraz ma zadrukowane boki.

Dostępny również obraz drukowany na papierze, szukaj w naszym butiku.

Pakujemy je z ogromną starannością: owinięte w bibułę wkładane są w tekturową tubę, a następnie owijane folią, która chroni przed wilgocią. Zależy nam aby dotarły do Ciebie w idealnej kondycji. Plakaty sprzedajemy bez ram widocznych na zdjęciach.


Przy większych zamowieniach udzielamy rabatów, pisz do nas!
Pozdrawiamy WISIMITU :)

TAGI: #dama z gronostajem, #leonardo da vinci, #malarstwo, #obraz
WISIMITU

Grafiki i plakaty od najlepszych projektantów i ilustratorów z naszego rodzimego polskiego podwórka oraz europy środkowej i wschodniej. Wystawiamy faktury VAT! Zapraszamy!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WISIMITU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top