1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria vintage
  3.  > Pierścionki
  4.  > Biżuteria aukcyjna, lata 20-te XXw.. ❀ڿڰۣ❀ Irysy w srebrze i duży turkus ❀ڿڰۣ❀ Dawnej biżuterii czar.... ❀ڿڰۣ❀ Ręczna praca (nr 6151809)
Dzień Dziecka 2019

BIŻUTERIA AUKCYJNA, LATA 20-TE XXW.. ❀ڿڰۣ❀ IRYSY W SREBRZE I DUŻY TURKUS ❀ڿڰۣ❀ DAWNEJ BIŻUTERII CZAR.... ❀ڿڰۣ❀ RĘCZNA PRACA

Sweet Home

Cena: 586 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Biżuteria aukcyjna, lata 20-te XXw. ❀ڿڰۣ❀ Irysy w srebrze i duży turkus ❀ڿڰۣ❀ Dawnej biżuterii czar.... ❀ڿڰۣ❀ Ręczna praca. Wyjątkowy duży pierścień z rzadkim turkusem, najwyższej jakości. Jest to biżuteria aukcyjna, rzadko spotykana tej klasy. Długo można się zachwycać urodą i jakością wykonania tego małego, a jak na pierścionek ogromnego arcydzieła.

Duży najwyższej jakości turkus o pięknej głębokiej barwie i cenionym żyłkowaniu otaczają wijące motywy roślinne w które wpleciony jest kwiat irysa. Motyw bardzo popularny w latach 20-tych XXw.. Pierścionek jest pokaźnych rozmiarów i bardzo solidnie wykonany, srebro bardzo grube. Dopracowany w każdym detalu.

Idealny dla osób które rozumieją i doceniają piękno dawnej biżuterii, której jest coraz mniej.....

Wszystko w stanie oryginalnym. Polecam, duża rzadkość(biżuteria aukcyjna), zwarzywszy na stan i wiek. Wykonane z dużą precyzją.

Wymiary; rozmiar jubilerski 15. Długosć góry 3cm. Szerokość 2,5cm. Turkus 2,5x 2cm. Pudełeczko 5 x 4,5cm.

Polecam również na elegancki, w dobrym guście i niespotykany upominek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #antyczna biżuteria aukcje, #art deco secesja turquoise, #perły bizuteria stara brylant, #pierścionek desa turkus koral
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top