DecoBazaar > Pan > Ubrania > BLUZA męska "Zwiastowanie" (nr 5018890)
Poradnik prezentowy

BLUZA MĘSKA "ZWIASTOWANIE"

Punk Parrot

Cena: 189 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka krajowa kurierem: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Bluza ZWIASTOWANIE powstała na bazie obrazu maestro Sandro Botticellego z lat 1489-1490. Zinterpretowaliśmy tą scenę w dzisiejszym, komiksowym i komicznym duchu, wykorzystując lekko nieśmiałą postawę Marii, wręcz jakby chciała dyskretnie się oddalić...
Jest to nasz oryginalny projekt, chroniony prawem autorskim, więc nie znajdziecie go poza naszą marką.

Bluza została wykonana z miękkiego, oddychającego materiału przypominającego nowoczesną odzież sportową. Od wewnątrz jest biały i miły w dotyku.
Nadruk całościowy, zwany również full-print, w żywych kolorach, jest niewyczuwalny i został powtórzony też na plecach bluzy.
Zadruk i użyte barwniki posiadają certyfikat ekologiczności OEKO-TEX® Standard 100. Wykonano w Polsce.

Występuje w rozmiarach XS, S, M, L. Zaznacz proszę, w uwagach do zamówienia, który rozmiar zamawiasz.

Jeżeli lubisz się ten projekt, może spodoba Ci się też nasz plakat z tą grafiką?

TAGI: #anioł, #krzyż, #religijny, #żart
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Punk Parrot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top