1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i ozdoby
  4.  > BOTANIKA KROKUS (nr 5379958)

BOTANIKA KROKUS

Wydra&Co

Cena: 55 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
KLASYKA I PONADCZASOWY WYGLĄD

Historia unikalnych grafik rozpoczęła się pół wieku temu fascynacją Brada Parberry kulturą i sztuką Włoch, gdzie spędził przeszło rok na odkrywaniu dzieł najwybitniejszych artystów, odkrywców, botaników.

Archiwa Brada wypełniły wykresy anatomiczne z XIX wieku, wzory z przewodników turystycznych połowy ubiegłego wieku, zbiory map, dorobek botaniki i zoologii. Kolekcja założyciela obejmuje dzieła z okresu setek lat, zachowując ogromną różnorodność zarówno codziennych efemeryd jak i rzadkich, kultowych obrazów.

Jego kolekcja stała się inspiracją grafik drukowanych jako plakaty na włoskim papierze Archival.

Staną się one nie tylko elegancką ozdobą domu, ale poprowadzą Twoje uczucia, myśli w zawartą w ich wnętrzu historię. Historie uchwycenia wielu chwil by skomponowane mogły znaleźć się na Twoim plakacie.

Plakat w stylu klasycznym. Drukowany na matowym papierze Archival o gramaturze 210g. Produkt sprzedawany bez ramy, dostarczany w twardej tubie. Ewentualne różnice w barwach i odcieniach wydruku mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitora.

ROZMIAR: 50 X 70 CM

Papier typu Archival jest papierem trwałym, wolnym od substancji powodujących jego autodestrukcję. Cechy papieru bez kwasowego opisuje norma ISO 9706.
Tego rodzaju papier wykorzystywany jest przez artystów by zachować trwałość ich wspaniałych dzieł, a także do druku publikacji o wysokiej wartości prawnej i historycznej.

TAGI: #kwiaty, #na prezent, #plakat, #usa
Wydra&Co

Sklep internetowy Wydra&Co oferuje wyjątkowe plakaty w stylu retro, piękne notatniki w skórzanych oprawach i przepiękne ramki. Zapraszamy do zakupów.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Wydra&Co

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top