1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoleta górska Panel I RED - super prezent dla wspinacza (nr 5610727)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

BRANSOLETA GÓRSKA PANEL I RED - SUPER PREZENT DLA WSPINACZA

Ibrom Garaż Ceramiki

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Unikatowe, ręcznie robione bransoletki górskie "Panel I RED" marki IBROM Garaż Ceramiki.

Ręcznie robione, 100% ceramiczne mini uchwyty!
Bardzo wytrzymałe na uszkodzenia, dzięki odpowiedniej obróbce cieplnej!

Świetnie nadają się na prezent dla wspinacza oraz prezent dla miłośników gór!

Oferta dotyczy jednego egzemplarza bransoletki.
Każda bransoleta, jest robiona ręcznie. W jej skład wchodzi: ceramiczny mini uchwyt, lina o długości odpowiedniej dla nadgarstka o obwodzie do 20 cm. Jeżeli zależy Ci na dłuższym egzemplarzu, poinformuj nas o tym, abyśmy stworzyli odpowiedni dla Ciebie.


Kolekcja "Jura" powstała z połączenia pasji do ceramiki, gór i wspinania się. Autorem kolekcji jest artystka Kamila Ibrom. Jako absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, postanowiła otworzyć firmę która będzie promować tworzenie pięknych, użytkowych ceramicznych przedmiotów. Będąc miłośniczką wspinania się oraz górskich podróży, stworzyła kolekcję, która każdemu komu bliskie są te tematy, będzie przypominać o pasji. Bo wszystko zaczyna się od zachwytu...

**WAŻNE!!!**
Uchwyty są w 100% ceramiczne i bardzo wytrzymałe na uszkodzenia.

Bransoleta dla wspinaczy i miłośników gór.

Egzemplarz z białym mini uchwytem wspinaczkowym "Panel I" + czerwona lub niebieska lina (w momencie zakupu prosimy o informację jaka ma być lina, bez informacji zostanie przesłana czerwona).

TAGI: #góry, #handmade, #podróże, #wspinaczka
Ibrom Garaż Ceramiki

Pasja, miłość do gór, wspinania się i wolności. To są paliwa, które motywują artystkę Kamilę Ibrom do tworzenia. "Garaż Ceramiki Ibrom" jest miejscem, gdzie różne pasje mieszają się by powstały piękne, ceramiczne przedmioty codziennego użytku. Jako absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Kamila Ibrom postanowiła otworzyć firmę która będzie promować tworzenie pięknych, użytkowych ceramicznych przedmiotów. Będąc miłośniczką wspinania się, górskich podróży i wolności, stworzyła kolekcje "Jura", "Summit" oraz "FreeL25", które każdemu komu bliskie są te tematy, będą przypominać o pasji. Bo wszystko zaczyna się od zachwytu...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top