1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoleta miedziana, odpromieniowująca i energetyzująca. (nr 6400758)

BRANSOLETA MIEDZIANA, ODPROMIENIOWUJĄCA I ENERGETYZUJĄCA.

Langner Design

Cena: 125 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Bransoleta wykonana z miedzi z zakutymi w niej dwiema kulkami magnesów neodymowych. Kuta, repusowana, kształtowana ręcznie. Poza tym, że bransoleta stanowi element biżuteryjny, zdobiący kobietę, działa też pozytywnie na osobę ją noszącą. Od wieków wiadomo, że miedź stanowi skuteczny odpromiennik (zobacz inne moje odpromienniki) negatywnych promieni geopatycznych i innych. Natomiast pole magnetyczne za sprawą dwóch kulek magnesów neodymowych wspiera i potęguje działanie miedzi. Magnesy stały się ostatnio bardzo popularne jako terapia zdrowotna. Niestety, nie zawsze one mają działanie pozytywne. Tutaj wyrób został stworzony przez znawcę tematu i sprawdzony. Jeśli jesteś sceptyczny(a) nie kupuj, chyba że tylko jako biżuteryjny element ozdobny;)
Jeśli chcesz by na bransoletce były umieszczone inicjały z dużych liter, zrobię je gratis.
Bransoleta jest sprężysta i lekko się rozszerza podczas wkładania, wracając następnie do styku obu końców. Można ją wygiąć dowolnie, zwiększając lub zmniejszając jej wielkość.
Bransoletka nie jest pokryta lakierem konserwatorskim, jak wiele innych moich prac. Ma to na celu uzewnętrznienie bezpośredniego efektu działania tej bransolety. Jeśli jesteś chory (chora), bransoleta będzie mocno brudziła Twój nadgarstek. Jeśli zaczniesz się zdrowo odżywiać i nieustannie nosić tą bransoletkę, zobaczysz, że mniej pozostawia śladów na skórze. Jeśli nic się nie zmieni, udaj się do lekarza. Bo nie istnieją "szamańskie" metody uleczenia z ciężkich chorób. Medycyna to podstawa. Jako naukowiec w tej dziedzinie wiem coś o tym.
Polecam bransoletkę dla ludzi zapracowanych, którzy czują, że brak im sił.
Obwód wewnętrzny bransoletki wynosi 19,5cm i pasuje do większości kobiecych nadgarstków. Jeśli chcesz inny obwód, napisz. Bransoleta może być też męska, podaj obwód nadgarstka.
Waga: 27,6g

W przypadku zamówienia innego rozmiaru, czas realizacji zamówienia ulegnie nieznacznemu wydłużeniu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Obecnie wysyłka tylko InPost (paczkomaty lub kurier). Towar wysyłam dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek).

TAGI: #energia, #miedziana, #prezent
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i artystyczne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie.
Nie używam do produkcji elementów z tak zwanego "szajsmetalu".
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać zwykły paragon ręcznie....

Obecnie wysyłka tylko InPost (paczkomaty lub kurier). Towar wysyłam dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top