1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoleta z miedzi, praca artysty. Romański styl (nr 6658722)

BRANSOLETA Z MIEDZI, PRACA ARTYSTY. ROMAŃSKI STYL

Langner Design

W dniach 13.09.2021 - 26.09.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 26.09.2021.

Cena: 149 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Bransoleta wykonana z miedzi: drut miedziany fi 2mm oraz blacha #0,5mm. Lutowana czystą cyną, szlifowana, kuta, kształtowana, czerniona i przecierana. Niezwykle okazale prezentuje się na nadgarstku, robi szyk;)

Rozmiar bransolety ze zdjęć to (obwód) 20cm. Jest odpowiedni dla nadgarstków od 18cm do 22cm. Ze wstępnych "przymiarek" okazuje się, że pozostawiając niewielki luz na nadgarstku (ok. 0,5cm) efekt wydaje się być najlepszy. Jednak każdy ma swoje preferencje i luz może być większy. Możesz zmniejszyć lub zwiększyć bransoletę o 1 - 2cm na obwodzie poprzez dogięcie lub odgięcie. Nie jest to łatwe i wymaga użycia siły a najlepiej drewnianego młotka i drewnianej deski.
Podaj obwód nadgarstka i czy chcesz luźną bransoletkę czy nie. Możesz też podać żądany obwód, taki wykonam.

Waga bransolety: ok. 66g zależna od rozmiaru.

Wyrób sygnowany stemplem artysty. W gratisie ściereczka do czyszczenia biżuterii.

TAGI: #miedzian bransoleta
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top