1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bronzyt z pirytem - bransoletka męska (nr 6405643)

BRONZYT Z PIRYTEM - BRANSOLETKA MĘSKA

The Green Goose Studio

Cena: 120 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Prosta, elastyczna bransoletka z naturalnych kamieni: bronzytu i pirytu połączonych ze ze stalą nierdzewną. Koraliki mają średnicę ok. 8 - 8.5 mm, a ich nośnikiem jest profesjonalnej jakości elastyczna gumka.

Urok bransoletki tkwi w jej prostocie. Nadaje się do zestawień z wieloma stylizacjami. Jest idealnym prezentem dla przyjaciela lub dla siebie.

Możliwość dostosowania rozmiaru: 16, 17, 18 lub 19 cm.
Wybierając rozmiar proszę zmierzyć obwód nadgarstka bez dodawania "zapasu" i przesłać do mnie wiadomość.
Jeśli nie otrzymam wiadomości z wyborem prześlę standardowy rozmiar męski dla nadgarstka 18 cm.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent w eleganckie pudełeczko z ręcznie wykonanym bilecikiem na wiadomość.

● Bronzyt to kamień męskiej energii, co nie znaczy, że nie nadaje się dla kobiet. Jego energia neutralizuje złe życzenia nieprzychylnych osób. Energia bronzytu "odpycha" je i sprawia, że ​​nie wracają. W walce z konfliktem i agresją kamień ten zwiększa pewność siebie i pomaga być sobą. Przywraca harmonię w sytuacjach braku kontroli i niemożności manewru, pozwala działać z godnością i zgodnie z własnymi zasadami.

Bronzyt chroni przed emocjonalnym bólem i depresją. Filtruje złe wpływy zewnętrzne. Działa jak tarcza ochronna. Eliminuje rany z przeszłości, takie jak bolesne słowa, których trudno jest pozbyć się z umysłu.

Bronzyt może być noszony, układany na ciele lub używany podczas medytacji. Jest to najbardziej korzystne, gdy stosuje się go w pierwszej lub drugiej czakrze. To dobry kamień uziemiający.

● Piryt jest kamieniem niezależności i odpowiedzialności. Pod wpływem jego energii z łatwością bierzemy sprawy w swoje ręce, nie czekając na pomoc. Zamiast leżeć i użalać się nad sobą, skorzystaj z mocy pirytu, która "zachęca" do realizowania swoich pasji z wiarą i przekonaniem.

TAGI: #bransoletka męska, #bronzyt, #energetyczna bransoletka, #piryt
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top