DecoBazaar > Dom > Kubki > Caleidoscope Etno No.1 - Kubek i drewniana podkładka (nr 4882145)

CALEIDOSCOPE ETNO NO.1 - KUBEK I DREWNIANA PODKŁADKA

La Superbaa

Cena: 65 zł 59 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 58,00 zł / 11,60 zł
Ręcznie malowany porcelanowy kubek o pojemności 240 ml oraz podstawka wykonana z dębu lub brzozy (w zależności od posiadanego materiału). Podstawka również jest ręcznie malowana, zaolejowana oraz zabezpieczony cieniutką, niewidoczną dla oka warstwą matowego lakieru.
Jej średnica wynosi około 9-12 cm szerokości i 1,5 cm wysokości. Wymiary krążka mogą się różnić w zależności od partii jaką w danej chwili dysponujemy. Przy każdym zamówieniu klient jest informowany o ich rozmiarach, tak by nie był zaskoczony różnicą między zamówionym produktem a jego zdjęciem wzorcowym.

Każdy zestaw jest wyjątkowy i tworzony jest na zamówienie.
Wzór jest swojego rodzaju modelem a zamówiony komplet może różnić się drobnymi szczegółami, dzięki czemu jest to przedmiot wyjątkowy i unikatowy – w końcu taka jest natura rękodzieła!

Tworzymy również zestawy 4, 5 lub 6 sztuk na życzenie.

Wzór namalowany na kubku jest wodoodporny i był testowany w zmywarce, ale ponieważ jest to rękodzieło sugeruję obchodzenie się z nim delikatnie – jak na rękodzieło przystało – i mycie ręczne.
Do czyszczenia dębowego krążka najlepiej jest używać wilgotnej szmatki. Wzór jest wodoodporny i nie ulegnie zniszczeniu.

Zapraszam do zakupów.

TAGI: #drewno, #kubek, #podkładka pod kubek, #rękodzieło
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy La Superbaa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top