1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Doniczki i wazony
  5.  > Ceramiczna osłonka z serii "Rodzina" - Helenka (nr 6539414)
Dzień Matki 2021

CERAMICZNA OSŁONKA Z SERII "RODZINA" - HELENKA

poLEPIONE

Cena: 90 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 26,00 zł / 5,20 zł
Kurier: 19,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 68,00 zł / 13,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Ręcznie wykonana unikatowa osłonka  z serii "Rodzina". W tej ofercie - do sprzedaży Helenka (córka). Helenka wykonana została z czerwonej gliny. Na zewnątrz bez szkliwa. Wewnątrz szkliwo transparentne.
Wypalona temperaturze 1230’C dzięki czemu jest odporna na wilgoć zmiany temperatury. Wysokość: z nóżkami: 13,5 cm, wysokość bez nóżek: 9 cm. Średnica: 10 cm
Należy pamiętać, że kolory na zdjęciach są zależne od rodzaju ekranu komputera, w rzeczywistości mogą nieco różnić się odcieniem.Każdy mój produkt jest wykonany ręcznie, dlatego mogą występować niewielkie różnice w kształcie, kolorze i fakturze przedmiotu, ale właśnie to powoduje że są one unikatowe:).

TAGI: #doniczka, #doniczka ceramiczna, #doniczka na kaktusy, #osłonka na doniczkę
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy poLEPIONE

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top