DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > ChouChou Wkręcajace, cukru pilnujące. (nr 4857619)

CHOUCHOU WKRĘCAJACE, CUKRU PILNUJĄCE.

ChouChou

Cena: 75 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
ChouChou (czyt. szuszu) najlepiej opisać jako tasiemka z marzeniem, która swój początek znalazła w sztuce afirmacji i psychologii. Jest ono małym, magicznym strażnikiem tego, co dla Nas ważne. ChouChou nosi się na ręce tak, by nigdy nie stracić go z oczu. Jego zadaniem jest pilnowanie, by jego właścicielka w ferworze codzienności nie zapominała tego, czego pragnie i do czego dąży. Jego zewnętrzny kształt wyrażać może charakter lub osobowość jego właścicielki, natomiast strona wewnętrzna zawiera część bardzo osobistą - ręcznie wypisane marzenie. Dodatkową siłą ChouChou jest zdolność odpędzania złych myśli. Kiedy takowe nas dopadają należy sobie naciągnąć aksamitkę i strzelić jak z gumki recepturki. Same zobaczycie, że złe myśli natychmiast znikną. ChouChou zostało wykonane z klasycznej aksamitki.

***UWAGA! Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie treści marzenia/cel, który wpiszemy po wewnętrznej stronie ChouChou (max. 30 znaków).

Warunki zwrotu: stosownie do art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta – tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827 prawo odstąpienia od umowy sprzedaży nie przysługuje konsumentowi której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. wstążka z indywidualnie i trwale naniesionym marzeniem lub wstążka niestandardowa, stworzona na specjalne zamówienie Klienta).

TAGI: #chouchoulikeme, #dlaniej, #motywator, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ChouChou

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top