1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kubki
  4.  > czajka| kubek 400 ml (nr 5549057)

CZAJKA| KUBEK 400 ML

FOR.REST

Cena: 45 zł

Dostępnych: 30 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Biały kubek na kawę i herbatę malowany ręcznie według autorskiego projektu.
WZÓR - CZAJKA
*produkt można myć w zmywarce

pojemność 400ml
↔ szerokość 10cm + 3cm ucho
↕ wysokość 10cm

CIEKAWOSTKA:
Ta dama, z pięknie wystylizowaną fryzurą, jest jednym z pierwszych ptaków przylatujących corocznie do Polski i symbolem nadchodzącej wiosny. Wymarzonym mieszkaniem Czajki jest zwykle płytki otwór w ziemi znajdujący się na terenach podmokłych takich jak pola irygacyjne czy obrzeża zbiorników wodnych. Ze względu na wysokie wymagania samic, aspirujący na męża Panowie, w okresie godowym zmuszeni są do wykonania, akrobatycznych lotów pokazowych nad miejscem lęgowym a następnie zaprezentowania potencjalnej matce piskląt kilku jamek do wyboru. Gatunek znajdujący się pod ochroną.

TAGI: #ceramika użytkowa, #czajka, #las, #ptaki
FOR.REST

FOR.REST powstał z zamiłowania do pięknych przedmiotów, tworzenia niepowtarzalnego klimatu dzięki produktom codziennego użytku.
Znajdziesz tu moje autorskie projekty realizowane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach przez co są jeszcze bardziej wyjątkowe! : )
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy FOR.REST

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top