1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > czarno-biała grafika "Wilk" A4 - wspaniały plakat na prezent! (nr 5215937)

CZARNO-BIAŁA GRAFIKA "WILK" A4 - WSPANIAŁY PLAKAT NA PREZENT!

Lignes Noires

Cena: 29 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Autor:
Lignes Noires; Alicja Bot

Technika:
- ilustracja wykonana markerem na papierze, obrobiona cyfrowo, powielona w technice druku cyfrowego
- wydruk na papierze wysokiej jakości 180g/m2

Dodatkowe informacje:
- grafiki sprzedawane bez ram
- format grafiki może zostać zmieniony na zamówienie
- prace wysyłane są w kartonowej tubie


Lignes Noires to przede wszystkim projekt charytatywny - cały dochód ze sprzedaży grafik przekazywany jest na rzecz Animal Rescue by Ania and Tomek - grupy niezależnych wolontariuszy pomagających bezdomnym zwierzakom.
W związku z tym wszystkie prace oscylują wokół tematu natury, przede wszystkim zwierzaków.

Wilk - ale nie taki straszny choć się oblizuje :) nada się idealnie jako dekoracja do kuchni, sprawdzi się wspaniale w salonie i w sypialni. Starannie wykonany, pełen detali nada się doskonale jako prezent za równo dla dużych jak i małych - urodzinowy wilk poleca się na dekorację ściany :)

TAGI: #grafika wilk, #plakat wilk, #plakat zwierzeta lesne, #prezent walentynki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Lignes Noires

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top