1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Czerwone kolczyki ekologiczne (kwiatki) (nr 3544587)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

CZERWONE KOLCZYKI EKOLOGICZNE (KWIATKI)

ekoista

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czerwone butelki PET zdarzają się rzadko, a co za tym idzie, kolczyków wytwarzanych z tego surowca powstaje niewielka ilość. W Twoje ręce oddajemy jedną z nich - kańciaste tulipany.

Produkt: kolczyki
Kolor: czerwone
Materiał: przetworzone butelki PET, metal
Długość: ok. 5cm
Cechy: ekologiczny, lekki, wytrzymały

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się różnić od rzeczywistych kolorów produktu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Marka ekoista powstała z połączenia niepasujących do siebie elementów - biżuterii i plastikowych butelek. Jedne trwałe, sentymentalne, budzące pozytywne emocje, a drugie - jednorazowe, nieistotne, pomijane, budzące negatywne emocje. Gdy je ze sobą połączyłam okazało się, że wcale nie są sobie tak odległe. W procesie przetwarzania powstaje biżuteria z wykorzystaniem surowca, koło którego najczęściej przechodzimy obojętnie, a kryje on w sobie wiele piękna.

TAGI: #butelka, #eko, #ekologiczny, #plastikowe
ekoista

Marka ekoista powstała z połączenia dwóch niepasujących do siebie elementów - biżuterii i plastikowych butelek. Dwie grupy przedmiotów o skrajnych zastosowaniach - jedne trwałe, sentymentalne, budzące pozytywne emocje, a drugie - jednorazowe, nieistotne, pomijane, budzące negatywne emocje. Gdy je ze sobą połączyłam okazało się, że wcale nie są sobie tak odległe.

Wszystkie butelkowe ozdoby tworzę własnoręcznie w mojej mikro pracowni w Warszawie. Każdy kwiatek jest pracą rąk - nie ma tu żadnych wielkich maszyn, ani masowej produkcji. Każda kwiatek jest nieco inny. A to oznacza, że nikt nie będzie miał takiego samego egzemplarza jak Ty! Może będą podobne, ale na pewno nie identyczne.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ekoista

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top