DecoBazaar > Dziecko > Akcesoria > danusiowy klips do smoczka truskawki (nr 3976836)

DANUSIOWY KLIPS DO SMOCZKA TRUSKAWKI

danusiowa

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Dzięki tasiemce smoczek Twojej pociechy już nigdy nie wyląduje na podłodze, a sam klips będzie pięknie zdobił ubranko :)
Bezpieczne zamknięcie.
Długość materiałowej taśmy ok 25 cm.
Kolor klipsa: błękitny.
Zalecane pranie ręczne w 30 stopniach.
Świetny pomysł prezent.
Zdjęcie numer 3 przedstawia sposób mocowania smoczka.
Wszystkie danusiowe produkty posiadają metki z miejscem na wpisanie imienia obdarowywanego.
Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni.

TAGI: #danusiowa, #klips, #smoczek, #tasiemka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy danusiowa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top