1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Świece i świeczniki
  5.  > Dębowy świecznik na 6 (nr 6579448)

DĘBOWY ŚWIECZNIK NA 6

CABU

Cena: 159 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ręcznie wykonany świecznik na 6 świeczek typu tealight z dębu wędzonego. Dzięki procesowi wędzenia udało się zaznaczyć dwa odcienie drewna, dzięki czemu prezentuje się w tak oryginalny sposób. Postawiony na stole czy parapecie, będzie fantastyczną dekoracją każdego pomieszczenia, natomiast blask płomieni wprowadzi subtelny i ciepły nastrój.
Świecznik został przez nas oszlifowany i wygładzony ręcznie, a następnie pokryty naturalnym woskiem pszczelim, w celu wyeksponowania autentycznej struktury i koloru drewna.
W celu jego zabezpieczenia przed wilgocią i zabrudzeniami, co powiem czas można go zaimpregnować olejem lnianym.
wymiary 31,5 x 29cm; grubość 4cm
Waga: 1,75 kg

TAGI: #dąb, #dekoracje domu, #handmade, #świecznik drewniany
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CABU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top