DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Delicate Rose (nr 4053746)

DELICATE ROSE

muamua design

Cena: 45 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 7,00 zł / 1,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 14,00 zł / 2,80 zł
Naszyjnik Delicate Rose to bardzo romantyczne, nostalgiczne i kobiece malutkie dzieło sztuki. Obrazek pod szkiełkiem to miniaturka kwiecistego rysunku opracowanego w moim studio. Grafika i naszyjnik to połączenie kwiecistej łąki z romantycznym antycznym nastrojem.
Naszyjnik uzupełnia zawieszka oraz koralik.

Wymiary:
długość medalionu: 40x33 mm
Grafika: 18x25 mm
długość łańcuszka: na zamówienie 42 cm

Wykorzystane materiały:
baza medalionu, łańcuszek w kolorze antycznego brązu, zawieszka, koralik
miniaturka grafiki drukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym

Metoda produkcji:
handmade by muamua design

TAGI: #kwiaty, #lekkie, #romantyczny, #wiosna
muamua design

Romantycznie, nostalgicznie, folkowo.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy muamua design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top