1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i ozdoby
  4.  > Deseczka do odpukiwania (nr 5036672)
Dzień Dziecka 2019

DESECZKA DO ODPUKIWANIA

Drewniane dodatki

Cena: 30 zł

Dostępnych: 20 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Wykonana z naturalnego NIEMALOWANEGO litego drewna, już od teraz może być waszym wybawieniem. Kup ją, a już nic nie zapeszysz! Po co codziennie myć podłogę ubrudzoną przez konieczność spluwania przez lewe ramię…. Deseczka do odpukiwania to nie tylko niezwykle funkcjonalny element w Waszym mieszkaniu, ale także i niebagatelny dodatek ozdabiający każde wnętrze.

KONKRETY:

- Wymiary - ok. 300mm x 75mm,
- Grubość - ok. 20mm,
- Kolor: naturalne drewno,
- Materiał - lite drewno bukowe,
- Technika wykonania: szlifowanie, frezowanie CNC,
- montaż za pomocą taśmy dwustronnej GRATIS.

Zwyczaj w odpukiwania w niemalowane swoje korzenie ma jeszcze w czasach celtyckich, kiedy to życie człowieka utożsamiane było właśnie z drzewami. Ich życiowy cykl związany z dorastaniem, opadaniem liści, a następnie z wiosennym ich odrastaniem, powiązywano z naszym ludzkim rodzeniem się i umieraniem. Odpukiwanie w niemalowane, surowe drewno miało zagłuszyć ziemskie pochlebne rozmowy i nie dopuścić do pokrzyżowania planów przez zazdrosnych i chciwych bogów. Odpędzano w ten sposób pecha, co w formie przesądu przetrwało do dzisiejszych czasów.


Wasze słowa wyprzedziły myśli? Powiedzieliście coś zbyt szybko, pochopnie? Nic straconego. Na konfrontacje z czyhającym na Was pechem przedstawiamy deseczkę do odpukiwania. Zobaczymy kto wygra.

TAGI: #dekoracja ściany, #drewno, #oryginalny prezent, #pomysł na prezent
Drewniane dodatki

Dekoracje i ozdoby wykonane z litego drewna, minimalizm i naturalne piękno.

Wykonujemy zlecenia na zamówienie - dekoracje ślubne, weselne, okazjonalne, i zwykłe - użytkowe. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top