DecoBazaar > Biżuteria > Wisiory i charmsy > Disiaque (nr 5012369)

DISIAQUE

Fenome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Śliczne, elfickie, wrappowane serduszko z pięknym Labrdorytem, w autorskim i z lekkka młotkowanym splocie :) Całość dopełniają srebrne dodatki oraz srebrny, serduszkowy łańcuszek ♥

Serduszko zaliczyło kąpiel w gorącej oksydzie oraz polerkę, dzięki czemu nabrało głębi, doświadczenia oraz pięknego odcieniu starego srebra ♥

Idealne na prezent i nie tylko :)

Wymiary:
Długość łańcuszka: 50 cm; + 10 cm regulacji (na życzenie skracamy / przedłużamy);
Przywieszka: 5 cm x 3,5 cm;
Kamień Główny: Labradoryt;
Technika: wire wrapping, młotkowanie, elfi splot;
Materiał: srebro próby 999 i 925;

♥ Priorytet Ubezpieczony Gratis ♥

Na życzenie możemy wykonać podobny Wisior, w dowolnym materiale i z dowolnymi kamieniami - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu via mail!

Polecamy i Pozdrawiamy!
♥ Fenome ♥

TAGI: #elficki, #labradoryt, #srebrny, #wire wrapping
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fenome

Tirith
249 zł
Yazzu
149 zł
Turquine
299 zł
Talath
349 zł
Vilvarindi

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top