DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > DIY JELEŃ (nr 4215015)

DIY JELEŃ

Foldit

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Jeleń FOLDIT składa się z 8 elementów, wyciętych z wysokiej jakości papieru, które w prosty sposób łączą się ze sobą. Do montażu potrzebujesz kleju, (znajdziesz go w zestawie) i odrobiny wolnego czasu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nie było to skomplikowane. Formę jelenia i jego elementy uprościliśmy do minimum. Instrukcję składania czyta się wygodnie, a podział na etapy ułatwia pracę.

Zestaw zawiera:
- 8 papierowych elementów
- instrukcję montażu
- klej

Wymiary: 65x35x30
Kolor: czarny, złote rogi

TAGI: #deer, #foldit, #jeleń, #trofeum
Foldit

Papierowe modele do samodzielnego złożenia
DIY paper models to fold and glue

Just Fold it!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Foldit

DIY byk
98 zł
DIY byk
98 zł
DIY byk
98 zł
DIY JELEŃ
DIY JELEŃ

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top