1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Dr Boonia by boonia (nr 4027582)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

DR BOONIA BY BOONIA

by.boonia

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Fantastyczny filcowy ekwipunek lekarza spakowany do poręcznej lekarskiej torby zapinanej na magnes. Zestaw jest w 100% wykonane ręcznie, wypełniony ociepliną oraz gąbką, dzięki czemu wszystkie jego elemnety są miękkie i bezpieczne dla Twojego dziecka!!
W skład zestawu wchodzą:
- torba lekarska
- ciśnieniomierz
- stetoskop
- termometr
- nożyczki
- maść
- strzykawka
- rybka do ampułek
- ampułka z zastrzykiem
- tabletki
- patyczek
- 2 szt. plastrów opatrunkowych
- pieczątka lekarza
- plakietka dzielny pacjent:)

Wielkość elementów ekwipunku waha się w granicach ok. 4 cm - 60 cm.
Doktor Boonia to świetny prezent dla malucha i doskonała zabawa.

TAGI: #zabawki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top