DecoBazaar > Dom > Meble > Drabina dekoracyjna Palisander BIG (nr 4844883)

DRABINA DEKORACYJNA PALISANDER BIG

MIA home passion

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Drabina dekoracyjna wykonana z drewna sosnowego pierwszej klasy. W kolorze palisandru. Powierzchnia jest bejcowana i lakierowana. Półki mają 12 cm głębokości, są ruchome, do dowolnego ustawienia. Drabina jest składana, może być podwójna o wysokości 100 cm. Produkt został w całości wykonany i malowany ręcznie.

Drabinę możemy wykonać w każdym wymiarze i w każdym kolorze. Za dodatkową dopłatą może być także postarzana.

Produkt wykonywany jest na zamówienie Klienta.

Czas oczekiwania: 21 dni
Drabina jest produktem gabarytowym i nie podlega wysyłce gratis. Przy wyborze formy wysyłki prosimy zaznaczyć pole Kurier Standard.

Szerokość: 50.00 cm
Wysokość: 200.00 cm
Głębokość: 12.00 cm
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MIA home passion

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top