1. DecoBazaar
  2.  > Torebki
  3.  > Kopertówki
  4.  > Drewniana artystyczna kopertówka na łańcuszku, mahoń, prezent dla niej, projekt autorski, unikat, torebka na ramię (nr 6121089)

DREWNIANA ARTYSTYCZNA KOPERTÓWKA NA ŁAŃCUSZKU, MAHOŃ, PREZENT DLA NIEJ, PROJEKT AUTORSKI, UNIKAT, TOREBKA NA RAMIĘ

Seems different

Cena: 249 zł

Dostępnych: 10 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Jedyna w swoim rodzaju ręcznie robiona torebka wykonana prosto z Syberyjskiego drewna. W całości ekologiczna, wytworzona jedynie przy użyciu naturalnych komponentów. Drewno poddawane jest wieloetapowej obróbce aby ukazać jego najpiękniejsze cechy i wydobyć jego piękno. Torebka zabezpieczana bejcą dzięki czemu możesz spokojnie używać jej także w wilgotne i deszczowe dni.

Wszystkie torebki delikatnie różnią się między sobą odcieniem drewna, a także słojami na ich powierzchni dzięki czemu torebka staje się wyjątkowa i niepowtarzalna, zupełnie tak jak Ty.

Długość łańcuszka - 105 cm, łańcuszek można łatwo wymienić w razie potrzeby

Wymiary:
szerokość 19 cm
wysokość 19 cm
głębokość 10 cm

Na froncie torebki znajduje się autorski projekt graficzny.

Traktuj swoją torebkę z miłością i dbaj o nią, a z pewnością długo Ci posłuży.

TAGI: #drewno, #elegancka torebka, #handmade, #unikalna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Seems different

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top