1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Drewniana choinka z podstawką (nr 6526355)

DREWNIANA CHOINKA Z PODSTAWKĄ

LasStory

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ozdoba świąteczna (i nie tylko) wykonana z litego drewna złotokapu. Choinkę sprzedaje z podstawką wykonana z tego samego drewna, która może posłużyć również jako np. pozdtawka pod świece. Drewno zostało wyszlifowane i zabezpieczone olejem naturalnym.
Wysokość choinki: 9,5 cm
Średnica podstawki: 6,5 cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Nasze produkty wykonane są z litego drewna, w związku z tym nie należy ich myć pod bieżącą wodą, ani w zmywarce. W celu wyczyszczenia najlepiej przetrzeć wilgotną ściereczką, a od czasu do czasu, aby odnowić warstwę ochronną- przetrzeć je materiałem lub papierowym ręcznikiem kuchennym nasączonym olejem jadalnym (najlepszy dla drewna jest olej lniany). Drewno jest piękne i trwałe, ale tak jak wszystkie materiały naturalne- wymaga specjalnego traktowania :)

TAGI: #choinka drewniana, #drewno
LasStory

Jesteśmy miłośnikami drewna, jego właściwości ale przede wszystkim jego piękna. Z tej miłości zrodziła się pasja do toczenia w drewnie.
Nasze miski toczymy z jednego kawałka drewna, często nie znając jego wnętrza, dajemy się zaskoczyć rysunkiem drewna, spękaniami, śladami po owadach... Każda miska jest jedyna i niepowtarzalna, bo takie są kawałki drewna w których toczymy. Miski tworzymy na tokarce manualnej, dłutami ręcznymi. Do zabezpieczenia drewna używamy tylko naturalnych wosków i olei.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy LasStory

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top