1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Meble i dekoracje
  4.  > Drewniane klocki / TWÓJ NAPIS - 5 literek (nr 5213511)

DREWNIANE KLOCKI / TWÓJ NAPIS - 5 LITEREK

Well-Well

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Możesz ułożyć dowolny napis z sześciennych klocków o wymiarach ok 5x5x5 cm. Jedną ściankę klocka zdobi litera zamieszczona na wzorzystym tle.

Klocki wykonane są z suszonego drewna osikowego, ozdabiane ręcznie wodnym transferem nadruków i utrwalone lakierem spełniającym normę europejską PN EN 71-3 "bezpieczeństwo zabawek".

Cena dotyczy napisu składającego się z maksymalnie 5 sztuk literek. Po złożeniu zamówienia podaj nam jakie litery wybierasz.
Jeśli potrzebujesz więcej niż 5 klocków, napisz najpierw do nas.

TAGI: #drewniane zabawki, #imię dziecka, #klocki, #literki
Well-Well

Dzień dobry.
Kochamy drewno, papier i dzieci. Z tego połączenia powstają plakaty, obrazki i drewniane klocki oraz pomoce edukacyjne kierowane do dziecięcych rąk i kącików. Chętnie personalizujemy nasze produkty, realizujemy indywidualne marzenia i uwzględniamy opinie małych klientów.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Well-Well

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top