1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Drewniany napis, imiona, biały, 100cm (nr 5196382)

DREWNIANY NAPIS, IMIONA, BIAŁY, 100CM

Drewniane dodatki

Cena: 260 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Wasze imiona połączone znakiem "&" wykonane z jednego kawałka litego drewna? Teraz to możliwe! Będzie to nie tylko przepiękna dekoracja weselna postawiona na stole Pary Młodej, ale i ponadczasowa pamiątka, która z pewnością przepięknie wpisze się w stylistykę urządzanego wspólnie mieszkania.

Podana cena obejmuje wykonanie napisu malowanego na biało o orientacyjnych wymiarach jak poniżej, a także w czcionce zaproponowanej na zdjęciu głównym. Przed zakupem zalecamy kontakt z nami - przygotujemy niezobowiązujący projekt wykonania Waszych imion, na bazie którego przystąpimy potem do realizacji. Zapraszamy!

- projekt dostosowany do konkretnych imion,
- wymiary ok. 17cm x 95cm,
- grubość 2cm,
- naturalne drewno bukowe,
- kolor biały

TAGI: #dekoracje weselne, #drewniany napis, #napis z drewna, #oryginalne dekoracje
Drewniane dodatki

Dekoracje i ozdoby wykonane z litego drewna, minimalizm i naturalne piękno.

Wykonujemy zlecenia na zamówienie - dekoracje ślubne, weselne, okazjonalne, i zwykłe - użytkowe. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top