1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Meble i dekoracje
  4.  > Drzewko Życzeń "Sowa Miętowa" (nr 4634481)

DRZEWKO ŻYCZEŃ "SOWA MIĘTOWA"

Wiewiórka i Spółka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

PERSONALIZOWANE Drzewko Życzeń to unikatowy plakat z dopasowaną białą drewnianą ramą, na którym goście zostawiają pamiątkowy odcisk palca lub podpis. Piękna niepowtarzalna pamiątka, którą można zawiesić na ścianie i ozdobić nią wnętrze. Będzie wzruszać przez długie lata.

Przy składaniu zamówienia w Uwagach Klienta prosimy o podanie imienia i wieku dziecka.
Nasz projektant umieści je na Drzewku Życzeń, a Państwo otrzymają unikatowy plakat, zaprojektowany specjalnie dla Państwa.

Do zestawu dołączona jest dopasowana biała drewniana rama formatu A4 (21x29,7 cm) oraz tus­z, który umożli­wia goś­ciom odciśnię­cie kciuków na Drzewku Życzeń. Goście mogą następnie dodatkowo pod­pisać się przy swoim odcisku.

Format wydruku ok. 18x24.
W skład zestawu wchodzą: plakat, drewniana rama oraz kolorowy tusz.

TAGI: #drzewko wpisów, #odcisk, #pamiątka, #sowa
Wiewiórka i Spółka

Projektujemy dekoracje na przyjęcia.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Wiewiórka i Spółka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top