DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > Drzewo Życia XI 60/60 cm (nr 5424940)

DRZEWO ŻYCIA XI 60/60 CM

Agnieszka Boczarowska

Cena: 690 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 114,00 zł / 22,80 zł
Obraz namalowany najwyższej jakości farbami akrylowymi na płótnie bawełnianym, pochodzący z cyklu "Drzewo Życia". Format 60/60 cm. Boki płótna zamalowane, stanowiące kontynuację obrazu. Powierzchnia obrazu zabezpieczona werniksem. Namalowany z dużą dbałością o detale.Sygnowany. Gotowy do powieszenia. Obrazy we wnętrzach zaprezentowane są w skali 1:1. Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty. Obrazy wysyłam pocztexem.

TAGI: #abstrakcja, #obraz, #obraz na płótnie, #ręcznie malowane
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Agnieszka Boczarowska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top