1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Duża, drewniana rzeźba orła, Niemcy 1909 rok. (nr 6609393)

DUŻA, DREWNIANA RZEŹBA ORŁA, NIEMCY 1909 ROK.

Good Old Things

Cena: 1290 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Duża, drewniana figura przedstawiające orła na skale wykonana ręcznie w Niemczech w 1909 roku. Rzeźba wykonana z drewna lipowego, sygnowana, w stylu art deco- z motywami folkowymi i brutalistycznymi. skrzydła wykonane z oddzielnego kawałka drewna, będą zdemontowane na czas transportu. Przedmiot wykonany ręcznie, tylko w jednej sztuce. Piękny antyczny przedmiot, który powstał w Niemczech i został ocalony przed zniszczeniem przez Polaków, którzy przybyli na tereny ziem odzyskanych zaraz po wojnie. Piękny i unikalny przedmiot stanowiący świadectwo historii. Rzeźba w stanie oryginalnym, dobrym - spękania drewna.
Wymiary:
wysokość 45 cm | szerokość 70 cm | głębokość 25 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top