DecoBazaar > Dom vintage > Inne > Duża klatka dla ptaków (nr 5189758)

DUŻA KLATKA DLA PTAKÓW

atelier Brocante

W dniach 12.09.2017 - 27.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 27.09.2017.

Cena: 520 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Bardzo duża drewniana klatka dla ptaków w formie ozdobnej budowli - ratusza. Jest bardzo ozdobna , z dekoracyjnymi , miodowymi szybkami i drewnianymi drążkami dla ptaków . Główne drzwi zamykane na haczyki, boczne wieżyczki sa obrotowe . Niestety wieżyczka na szczycie dachu odkleiła sie , ale może to i lepiej do transportu . Myślę ,ze nie będzie żadnego kłopotu z jej przyklejeniem . Z pewnością klatka wymaga porządnego czyszczenia po ostatnich lokatorach ;-)

Wymiary : 70 x 35 cm
Wysokość w najwyższym punkcie : 71 cm
wysokość bez wieżyczki - do szczytu dachu : 58 cm
Wysokość nizszego dachu : 34 cm
Wymiary drzwi : 20 x 20 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #klatka, #klatka dla ptaków, #klatka na ptaki, #ptaki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy atelier Brocante

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top