1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Duży modernistyczny fotel klubowy, Niemcy lata 60. (nr 6162088)

DUŻY MODERNISTYCZNY FOTEL KLUBOWY, NIEMCY LATA 60.

Good Old Things

Cena: 1499 zł 1274 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 91,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginalny fotel w stylu mid-century modern wyprodukowany w Niemczech na przełomie lat 50. i 60. Fotel po pełnej renowacji tapicerka i wnętrze nowe, stolarka odczyszczona ze starych powłok i pokryta politurą szelakową, ręcznie z tamponu. Materiał tapicerski szary typu worek z przeszyciami, podłokietniki balustradowy wykonany z masywu bukowego. Całość prezentuje się naprawdę zjawiskowo, łatwo sobie wyobrazić wieczór z książką w takim fotelu:)
wymiary:
wysokość 84 cm | szerokość 62 cm | głębokość 64 cm | głębokość siedziska 50 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top