DecoBazaar > Dom > Poduszki i pledy > Duży szary materac w kształcie kości (nr 5335373)

DUŻY SZARY MATERAC W KSZTAŁCIE KOŚCI

Kyooby

Cena: 416 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 75,00 zł / 15,00 zł
Wybierając dużą szarą kość wzbogacisz wystrój swojego domu. Materac świetnie prezentuje się w pokoju dziecięcym oraz jest idealnym legowiskiem dla średnich i dużych czworonogów. W ofercie posiadamy dwa rozmiary kości, wybierz tą która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Parametry produktu:
- Tkanina wierzchnia Casablanca - miękka i aksamitna tkanina, wykonana ze 100% poliestru. O gramaturze 310 g/m kw. Wysoce odporna na rozdzieranie oraz ścieranie (45000 cykli, kat. A)
- Tkanina boczna - miękka i aksamitna tkanina, wykonana ze 100% poliestru. O gramaturze 393g/m kw.
- Wypełnienie - pianka poliuretanowa (tapicerska)

TAGI: #kość, #na zamek, #pies, #wypełnienie
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kyooby

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top