DecoBazaar > Dziecko > Meble i dekoracje > DWIE PĘKATE PLISZKI NA PATYKU (nr 5605289)

DWIE PĘKATE PLISZKI NA PATYKU

pliszka

W dniach 01.08.2018 - 31.08.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 31.08.2018.

Cena: 25 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Pliszka domowa należy do ptaków osiadłych. Jest stałym towarzyszem człowieka, przynosi domownikom radość i dobrą energię. Ubarwienie zmienne.

Ptaszki uszyte są własnoręcznie z tkaniny bawełnianej. Wypełnienie stanowi wkład poduszkowy. Ptaszki przysiadły na patyku. Zawieszone są na cieniutkim sznureczku.

Wymiary i waga:
Szerokość – około 20 cm.
Wysokość – około 10 cm.
Waga – około 45 g.

Ptaszki wysyłane są w tekturowym pudełku.

TAGI: #dekoracja, #ptaszek, #tkanina, #zawieszka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pliszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top