DecoBazaar > Dom > Podkładki i obrusy > DWOJE W ŁÓŻKU (nr 4034749)

DWOJE W ŁÓŻKU

Steinkeller

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Te ceramiczne podstawki podklejone korkową podkładką z autorskim rysunkiem Steinkeller Illustration wniosą do Waszego domu wiele radości i umilą każdą chwilę.
Wymiary:
11x11 cm
Kolory:
szary, czerwony
Zastosowanie:
Podstawka świetnie się sprawdza pod kubkiem, miską czy garnkiem:-)
Dbanie:
Jeśli podstawka się zabrudzi przecieramy ją wilgotną ściereczką i wycieramy do sucha.
Nadruk wykonany jest techniką sublimacji.

TAGI: #ceramika, #handmade, #podstawki, #steinkeller
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Steinkeller

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top