1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Dziennik przygód (nr 5098841)

DZIENNIK PRZYGÓD

Papier&Kwiaty

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

100-dniowy dziennik przygód zaprojektowany z myślą o utrwalaniu codziennych przygód – tych małych i tych wielkich. W myśl przesłania mówiącego, że "każdy dzień jest niesamowitą przygodą". Zawiera 100 stron do prowadzenia regularnych zapisków oraz 100 niezadrukowanych stron kreatywnych – do prowadzenia szkiców, wyklejania zdjęć/inspiracji, czy też planowania kolejnych, niezapomnianych przygód. Dzięki poręcznemu i wygodnemu formatowi idealnie pasuje do torebki lub plecaka podróżnego.

"Cel podróży to nie miejsce do którego zmierzasz, a nowa perspektywa z jaką patrzysz na świat" – Henry Miller

SPECYFIKACJA
- 100 kart do notowania
- rozmiar A6 (105 x 148 mm)
- oprawa spiralna w kolorze złotym
- druk kolorowy jednostronny
- wnętrze: papier 90 g offset
- okładka: kreda mat 170 g
- zaokrąglone narożniki

TAGI: #notes, #notesik, #podróż, #podróżne
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top